top of page

לימוד
התבוננות מודעת ב-4 צעדי הנשימה
והתבוננות פנימית

tree wide.jpg
התבוננות פנימית ב-4 מצבי הנשימה ובמרחב הפנימי  מלמדת מפה של מרחב פנימי מנטאלי שלא ידעת עליו לפני התרגול. במשך התרגול תלמדו כלים לטיפול, ריפוי, העצמת התודעה וצמיחה רוחנית. המתאימה למטפלים, סטודנטים משיטות שונות של טיפול ולכל מי שמעוניין לצמוח רוחנית, להכיר את המרחב הפסיכודלי, ולהעצים את התודעה. 
לימוד בפגישה אישית מאפשר תכנית לימוד מתאמת אישית למתרגל והתייחסות למרחב הנפשי האישי תוך חיסיון מלא.
 
הלימוד ליחיד או בקבוצה כולל 36 שיעורים שבועיים בהם לומדים:
 • התבוננות בנשימה המודעת.
 • עקרונות הנחיית דמיון מודרך.
 • התבוננות במרחבי התודעה.
 • המודל  הקבלי של המרחב הפנימי.
 • מסע הנשמה, שיעורים ותיקון הנשמה.
 • על יחסים בין המרחבים הפנימים לבין עצמם.
 • ממדים וכיוונים במרחב הפנימי.
 • על היחסים בין המרחבים הפנימים לבין התרחשויות בסביבה.
 • דמויות ארכיטיפיות.
 • סימבוליקה.
 • מהות האהבה.
 • דינאמיקה בין מרחבים פנימיים ביחסים.
תהליך הלימוד כולל יישום הכלים פועל ולווי אישי.
כמו כל אדם אחר גם אתם  מרחב ויש בתוככם  עד פנימי ער לחוויית הקיום של של עצמכם, בכל אחד מאתנו יש עיוורון לחוויית הקיום של האחר. אנחנו קולטים את האחר רק באמצעות החותם שהוא מותיר בו. כיוון שאדם יכול לחוות את חייו ואת המתרחש סביבו רק באמצעות החושים והיכולות הקוגניטיביות בהם ניחן, המציאות נתפסת כאוסף המצאי שאספת באמצעות חוויות חושיות ותובנות המסכמות אותן. תובנות אלה מושלכות על הסביבה ויוצרות תפיסת מציאות.
בהשראת חכמת הקבלה והבודהיזם מתרגלים התבוננות מודעת בנשימה וזוכים להגיע למקורות שפע, להרמוניה שהייה בריקות, כמצב תודעה, לחיבור נשמה בליבת ההוויה. המרחב הריק בלב ההוויה מאפשר וויסות רגשי, וראיית מציאות נכוחה, לצפות בהתרחשויות החיים בעבר, בהווה ובעתיד. כאשר מתבוננים על כל אלו ולומדים את משמעות השפה הסימבולית האישית והקולקטיבית נהייה משך הרמוני, חווית הארה, שפע ובהירות של עלילת החיים שלך. אנחנו רואים ומבינים את התכנים והשיעורים המובילים לאורך החיים. לומדים מהו הקשר בין מחשבות, רגשות, תחושות ודימויים מהתת מודע לבין מסע הנשמה.
 תובנות פסיכולוגיות הן רק חלק מהעומק והעושר שקיים במרחב הפנימי שלך הכולל לצד רגשות ומחשבות וזיכרונות גם  ראייה רוחנית, ארכיטיפית, אמונה וחלומות ואת החיבור שלך למהות האחד ולדחף להיטיב. 
 
שיטת שערי חכמה מתייחסת למרחב הפנימי כיותר מאשר רצף כרונולוגי אישי של החיים מתאריך הלידה ועד למוות, תכנים שמתעוררים בתודעה מקבלים הקשרים נוספים שמשפיעים רבות על התגובה שלנו לחיים. בתהליך מפוקח אפשר להתבונן בהם ובדמיון, כי הדמיון הוא חלון לפנימיות, כמו 'טלוויזיה בראש' המראה לנו את הססנטת של הצמיחה הרוחנית שלנו. תהליכים פנימיים באים דרכו לביטוי כדימויים וחלומות, נרטיבים ועלילות. דמיון מודרך, בין אם מקבלים הדרכה חיצונית ובין אם בהדרכה עצמית, מאפשר גישה ישירה לתהליכים נסתרים הנחשבים ללא מודעים, בתת מודע ובלא מודע. באמצעותו אפשר לשוחח ולהשפיע על תבניות ואמונות מגבילות המנהלות אותך ומשפיעות על ההתנהגות ועל המציאות שלך. אפשר לשאול שאלות ולקבל תשובות מדויקות ולהגיע לאיזון פנימי.
אם את.ה שואף.ת לתודעה רוחנית המתבוננת במציאות ממרחב תודעה שקט. ואינך מצליח.ה כי מחשבות ורגשות המתעוררים בתגובה להתרחשויות בחיי היומיום שלך, וממגנטים את תשומת הלב  שלך, מפריעים להתבוננות ממושכת בנשימה, הגעת למקום הנכון. כי היעד העיקרי  הוא לפנות את העיכובים וההתניות המונעות שהייה ממושכת בתודעה שקטה. 
כאשר לומדים את המבנה הפנימי, לאן להפנות שאלות לא פתורות כדי לקבל תשובות יישומיות, ומתחילים להכיר את התכנים שמשפיעים מבפנים אפשר לנהל את החיים, לשפר את איכותם, וצעד אחר צעד לשחרר את הקשיים שמלווים אותך ולהגיע לאיזון בעצמך.
אני מזמינה אותך לצור קשר ולקבל ייעוץ ראשון חינם.
bottom of page